דלג לתוכן מרכזי

XPENG P7

29 דקות
זמן טעינה 80%-10%
4.1 שניות
תאוצה 0-100 קמ״ש
עד 505 ק״מ
טווח נסיעה חשמלית (WLTP)
* הנתונים מתייחסים לדגם XPENG P7 AWD Performance.
דרגת זיהום
1
רמת אבזור בטיחותי
7
לפרטים:
נתוני צריכת חשמל, זיהום אוויר ואבזור בטיחותי

אבזור בטיחותי

קוד דגם תיאור דגם רמת אבזור בטיחותי
11P7 RWD Long Range7
7P7 RWD Long Range DaimondX7
6P7 AWD Performance DaimondX7
5P7 AWD Wing Edition7
פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב
 • 7כריות אוויר
 • מערכת אקטיבית למניעת סטיה מנתיבמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת בלימה אוטומטית בעת חירוםמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת בלימת חירום מפני הולכי רגל או רוכבי אופנייםמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • בקרת שיוט אדפטיביתמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • בקרת מהירות חכמה (ISA)מערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"מערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת אקטיבית למניעת התנגשות צד ב"שטח מת"מערכת מותקנת בדגם הרכב
 • בלימה אוטומטית בנסיעה לאחורמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת התרעה במצב של עייפות נהגמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת התרעה במצב של היסח דעת הנהגמערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת להתרעה על השארת ילדים ברכבמערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב
 • הכנה להתקנת מנעולי אלכוהולמערכת מותקנת בדגם הרכב
 • מערכת אזהרת פתיחת דלתמערכת מותקנת בדגם הרכב

צריכת חשמל וזיהום אוויר

דגם צריכת חשמל
(וואט שעה/ק"מ)
טווח נסיעה חשמלית
(ק"מ)
דרגת זיהום אוויר
P7 RWD Long Range 168 576 1
P7 RWD Long Range DaimondX 168 576 1
P7 AWD Performance DaimondX 192 505 1
P7 AWD Wing Edition 192 505 1

*עפ״י נתוני יצרן. לפי נתוני תקן WLTP מובהר כי טווח הנסיעה בפועל נמוך יותר ומושפע, בין היתר, ממהירות הנסיעה, אופי הנהיגה ברכב, מצב הצמיגים, טופוגרפיה, שימוש באביזרים, תנאי הסביבה, קיבולת סוללת ההנעה בראשית הנסיעה ושימוש בהתקן טעינה תקין.

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**

** המדד מחושב לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס”ט 2009.

היופי, הסטייל, הזרימה

ה-P7 שומרת על תצורת ה-X-BOT המוכרת של XPENG בחזית הרכב ועל עיצוב הפנס האחורי האייקוני. התאורה האדפטיבית מתאימה עצמה למצבי הרכב השונים בזמן טעינה, נעילה או פתיחה ובמעבר בין אפליקציות. עיצוב החזית המונמכת והצללית הזורמת משולבות בידיות נסתרות לדלתות ובמרכב נמוך. כל אלה הופכים את P7 למכונית ספורט סדאן חשמלית יפהפיה, מלאת סטייל וסופר אלגנטית.

הכל בידיים שלך
ה-P7 מגיעה תמיד עם גג זכוכית פנורמי אשר משלים את העיצוב האווירודינמי שלה. באפשרותך כמובן לבחור את צבע הרכב שמייצג באופן הטוב ביותר את כל השאיפות שלך ממכונית חשמלית מודרנית. אם תחליט לבחור ב-P7 Wing Edition עם דלתות המספריים, זו כבר לגמרי החלטה שלך.
בואו ניכנס פנימה
בתוך תא הנוסעים של ה-P7 ממתינים לך חמישה מושבי ספורט יוקרתיים, כאשר לשני המושבים הקדמיים קיימות פונקציות חימום ואוורור. באפשרותך לבחור בין שני סוגי כיסויים - עור מלאכותי או עור נאפה, אשר יחד עם מערכת המולטימדיה המרשימה שלנו XOPERA, משלימים תא נהג מהודר ואיכותי.

טווח וזמן טעינה

ל-P7 טווח נסיעה של 576 ק״מ לטעינה אחת. הסוללה הנדיבה בעלת 86.2 קילווואט נטענת מ- 10-80% תוך 29 דקות בלבד. באופן טבעי P7 תומכת גם ב-V2L, כך שתמיד יהיה לך מספיק חשמל בזמן הנסיעה.

כוח, כוח ועוד קצת כוח

ה-P7 מגיעה גם בגירסת הנעה משולבת וגם בגירסת הנעה אחורית, בהתאם להעדפה ולצרכים שלך. גרסת ההנעה המשולבת מאיצה מ-0 ל-100 קמ״ש תוך 4.1 שניות ומבטיחה שאף פעם לא יחסר לך כח כשצריך אותו.

הבלמים הטובים בעולם

במשך שנים רבות פיתחה חברת Brembo את הבלמים של כמה ממכוניות הספורט הטובות בעולם. בדיוק אותם בלמים בהם ה-P7 שלך מצוידת כסטנדרט, כך שכל הנוסעים ברכב שלך נמצאים תמיד בידיים הכי טובות שיש.

קחו את הפרקטיות כמובנת מאליה

עם דלת תא מטען חשמלית, הגה רב תכליתי, טעינה אלחוטית ורמקולים מובנים במשענת הראש, החיים שלך נהיים קלים ונוחים יותר בכל עלייה על הכביש.

להרגיש את ההבדל
עם דלת תא מטען חשמלית, הגה רב תכליתי, טעינה אלחוטית ורמקולים מובנים במשענת הראש, החיים שלך נהיים קלים ופשוטים בכל עלייה על הכביש. באפשרותך לשמור את הטלפון והמכשירים האחרים שלך מוכנים לשימוש, עם 4 יציאות ה-USB של P7 ושקע 12V.
לשמוע את ההבדל
P7 כולל מערכת רמקולים Dynaudio עם טכנולוגיית Dolby Atmos המספקת חוויית האזנה שתרשים אפילו את חובב המוזיקה הנלהב ביותר. P7 יכולה לשמש גם כ-boombox, באמצעות שני הרמקולים החיצוניים שלו, כך שבאפשרותך להאזין למוזיקה האהובה גם מחוץ לתא הנוסעים.
הטכנולוגיה שלנו
מסך דיגיטלי בגודל 10.25 אינץ' מציג עבורך באופן נוח וברור את כל המידע הרלוונטי. מסך מגע מרכזי מהיר במיוחד, בגודל 14.96 אינץ', מציע חוויית משתמש תלת-ממדית שמשלימה חוויה טכנולוגית הוליסטית של מערכת ההפעלה של הרכב - Xmart OS.
עוזר שליטה קולי “Hey XPENG”
P7 מעניקה לך שליטה מלאה על חוויית הנהיגה שלך, תוך שמירת מיקוד מלאה על הכביש. עוזר "Hey XPENG" האישי שלך יכול להבין, להגיב ולפעול לפי פקודות מכל ארבעת אזורי הנוסעים ומאפשר לך לשלוט בפונקציות הנפוצות ביותר של המכונית כגון ניווט, חלונות, מיזוג אוויר, דלת תא המטען ועוד, באמצעות הקול בלבד.
מערכת XPILOT
מערכת ה״סיוע לנהג״ המתקדמת שלנו מעניקה לך חוויית נהיגה בטוחה ונטולת דאגות. XPILOT עושה שימוש בגלי רדאר 5 מילימטר, 12 חיישנים קוליים, 4 מצלמות סראונד ו-7 מצלמות ברזולוציה גבוהה. כל אלה מבטיחים שמערכות הנהיגה, הבטיחות והחנייה החכמות של XPILOT יפעלו תמיד במלוא הפוטנציאל שלהן.
מערכת עדכון אוטומטית
עדכוני תוכנה מקוונים (Over The Air) של התוכנה והמערכות החכמות במכונית עוזרים לשפר את Xmart OS, XPILOT ואת יכולת הנסיעה הכוללת לאורך זמן. העדכונים האוטומטיים שומרים על ה-XPENG שלך בתפקוד מיטבי. המערכת מאפשרת לעדכן הכל, החל מפונקציות ב-Xmart OS ועד אופטימיזציה של מערכת מיזוג האוויר.
אפליקציית XPENG
האפליקציה החכמה מאפשרת לך לנעול ולפתוח את המכונית, לראות את מצב הסוללה ולשלוט בהרבה מהפונקציות השונות של המכונית.

מפרט P7

מחיר
החל מ-209,990 ₪*
מספר מושבים
5
הנעה
אחורית RWD
תאוצה 0-100 קמ"ש
6.7 שניות
הספק טעינה מהירה DC
175 קילוואט
מולטימדיה
מסך מרכזי 14.96 אינץ'
נפח תא המטען
440 ליטר / 915 ליטר (עם מושב אחורי מקופל)
בסיס גלגלים
2,998 מ"מ
אורך x רוחב x גובה
4,888 / 1,896 / 1,450 מ"מ
משקל עצמי
2,095 ק"ג
* מחיר הרכב כולל מע"מ ואגרת רישוי החל מ-210,557 ₪.
מחיר
החל מ-279,990 ₪*
מספר מושבים
5
הנעה
כפולה AWD
תאוצה 0-100 קמ"ש
4.1 שניות
הספק טעינה מהירה DC
175 קילוואט
מולטימדיה
מסך מרכזי 14.96 אינץ'
נפח תא המטען
440 ליטר / 915 ליטר (עם מושב אחורי מקופל)
בסיס גלגלים
2,998 מ"מ
אורך x רוחב x גובה
4,888 / 1,896 / 1,450 מ"מ
משקל עצמי
2,215 ק"ג
* מחיר הרכב כולל מע"מ ואגרת רישוי החל מ-280,557 ₪.
מחיר
החל מ-314,990 ₪*
מספר מושבים
5
הנעה
כפולה AWD
תאוצה 0-100 קמ"ש
4.1 שניות
הספק טעינה מהירה DC
175 קילוואט
מולטימדיה
מסך מרכזי 14.96 אינץ'
נפח תא המטען
440 ליטר / 915 ליטר (עם מושב אחורי מקופל)
בסיס גלגלים
2,998 מ"מ
אורך x רוחב x גובה
4,888 / 1,896 / 1,450 מ"מ
משקל עצמי
2,255 ק"ג
* מחיר הרכב כולל מע"מ ואגרת רישוי החל מ-315,557 ₪.

איך נוכל לעזור?

בחרו את האופן בו תרצו ליצור איתנו קשר

תור למרכז שירות

  אפליקציית
  XPENG
  לחקור את העולם בדרך החכמה
  1. כל הנתונים הטכניים כפופים לאישור סוג. נתונים שהתקבלו במהלך בדיקות פנימיות. כל הנתונים המוצגים מייצגים את הערכים המקסימליים או המהירים ביותר שהושגו בתנאי בדיקה מדגמי G9 שאינם סטנדרטיים. הטווח בפועל עשוי להיות שונה מטווח ה-WLTP המחושב, בהתאם לסגנון הנהיגה של הנהג, מהירותו, מספר הנוסעים, עומס הרכב, הטמפרטורה החיצונית, השימוש במיזוג האוויר, השטח, מצב הרכב וכו'.
  2. המידע על תצורת הרכב חל רק על הדגמים המקבילים שיוצרו בחודש ייצור ספציפי, ומידע על תצורת הרכב המיוצר בחודשי ייצור שונים עשוי להיות שונה.
  3. XPILOT היא פונקציית סיוע בנהיגה ואינה יכולה להתמודד עם כל התנועה, מזג האוויר ותנאי הדרך. הנהג חייב תמיד להיות מודע להתבוננות במצב התנועה הנוכחי. אם מערכת הסיוע האוטומטית לנהיגה לא מצליחה לספק סיוע היגוי נכון או לשמור על המרחק והמהירות הנכונים, על הנהג להתערב באופן אקטיבי. קרא את כל המידע על XPILOT במדריך לנהג כדי להבין טוב יותר את מגבלות המערכת. על מנהל ההתקן להיות מודע למגבלות אלו לפני השימוש ב-XPILOT. היזהר בתנאי תנועה מורכבים ומשתנים, כבישים קפואים ומושלגים, מזג אוויר רטוב וחלקלק, כבישים עומדים או בוציים, ראות לקויה, כבישים הרריים קשים או יציאות מהכביש המהיר.
  4. מכוניות שלנו עשויות לקבל עדכוני OTA המשפרים תכונות קיימות או מציגות תכונות חדשות באמצעות חיבור Wi-Fi או 4G. מיד עם הורדת העדכון תקבלו הודעה על המסך ברכב. אתה יכול גם לחפש עדכונים חדשים על ידי הקשה על הלוגו של XPENG בחלק העליון של המסך המרכזי. אפשר גם לתזמן הורדה של עדכון למועד מאוחר יותר. לאחר שתגדיר את ההורדה למועד מאוחר יותר, תוכל להתאים את השעה או לבטל את העדכון במסך המגע על ידי לחיצה על הלוגו של XPENG ובחר-> התקן -> ביטול או התאם זמן.
  בחירת דגם
  האם ברצונך לשנות את מועד הפגישה?