דלג לתוכן מרכזי

חוקרים תנועתיות עתידית

אנחנו ייחודיים מכיוון שאנחנו מפתחי מוצר שצועדים בשדה הניידות החכמה.
אנחנו עושים את זה על ידי אימוץ של כלים הנדסיים פורצי דרך. אנחנו שונים כי אנחנו לא מפסיקים לחקור את היכולות והפוטנציאל של התנועה, מכלי רכב על הקרקע ועד כאלה שטסים בשמיים. אנחנו רלוונטיים לצרכנים שלנו מכיוון שפתרונות הניידות שלנו נועדו לייצר פתרונות קלים לחיים שלהם.
ב-XPENG, אנחנו לא רק מעבירים אנשים מנקודה A ל-B.
אנחנו מעוררים בהם השראה לחוות את החיים בצורה חדשה וכך להגיע למקומות חדשים ולחוות בהם חוויות חדשות. אנחנו מביאים איתנו את התנועתיות של העתיד כשאנחנו מציעים דרכים חדשניות וטובות יותר לנוע ממקום למקום.
לפני הכל ומכל כיוון ממנו תבחנו אותנו, אנחנו חברה טכנולוגית. על ידי מתן מענה לצרכים של הלקוחות שלנו, בעזרת הטכנולוגיה שלנו, אנחנו יודעים לתת מענה לבעיות תנועה מורכבות.
אנו מכירים בתפקיד המכריע והמגוון שממלאת ניידות בחיים של בני אדם, ושואפים להרחיב את הניידות העתידית באמצעות מהפכה חכמה, על הכביש ובאוויר.
אינטואיטיבי אמיץ
ומלא חיים
אנחנו החוקרים של היום יום.
אנחנו אינטואיטיביים, אמיצים ומלאי חיים.
אינטואיטיביים, כי אנחנו מאמינים שהטכנולוגיה מגשימה את עצמנ כאשר נפתחות אפשרויות חדשות. אמיצים, כי יש לנו מחויבות יוצאת דופן ליצור עתיד טוב יותר.
מלאי חיים, כי אנחנו רואים את היופי בתנועתיות היומיומית ובוחנים ללא הרף את הדרכים בהן ניתן לשפר אותה.

ההיסטוריה של XPENG

החברה הוקמה בשנת 2014. החזון שלנו פשוט: הטכנולוגיה ללא ספק תשנה את הניידות העתידית. זו אבן היסוד של האירגון שלנו.

אנחנו לעולם לא מפסיקים לחקור ולבסס את עצמנו כחברה המובילה בפיתוח ניידות חכמה המוגדרת על ידי שילוב בין האינטרנט לבין אינטליגנציה מלאכותית.
אנחנו חווים צמיחה מתמדת ומקבלים תמיכה מתמשכת ואמון מלא מהמשקיעים שלנו.
החברה שלנו רשומה ב-NYSE וב-HKEX מאז 2020 ו-2021, ברישום כפול.
אנחנו בעמדה הטובה ביותר שאפשר להיות כדי לממש את הפוטנציאל לחדירת EV לשוק.
המפעלים שלנו, אותם בנינו בעצמנו, נבנו על פי סטנדרט תעשייתי 4.0 עם פילוסופיה בת קיימא ומצויידים בכלי רכב מונחים אוטומטית להרכבה וייצור של מארזי סוללות - פתוחות ושקופות, עם ניטור בזמן אמת שמבטיח איכות ויעילות.
יכולת הייצור העתידית המקסימלית שלנו יכולה להגיע ל-600,000 מכוניות בשנה עם שלושת המפעלים בז'אוצ'ינג, גואנגג'ואו וווהאן.
כחלק מהמחויבות שלנו ל-ESG, יש לנו תפיסת ליבה חדשנית של X-SEG (רזה, יעילה וירוקה) המבססת ותומכת בתפעול המפעל שלנו ותומכת בכל ההיבטים החשובים של פעילות החברה שלנו.
מאמצי ה-ESG שלנו זוכים להכרה עולמית. זו השנה השנייה ברציפות בה קיבלנו דירוג "AA" מטעם MSCI ESG Research לשנת 2021 , דירוג MSCI ESG הגבוה ביותר מבין חברות הרכב בעולם.
במיוחד מחקר MSCI ESG שקיבל ציון Xpeng10 ו-9.1 בקטגוריות "טביעת רגל פחמנית של המוצר" ו"הזדמנויות בקלינטק", שניים מהנושאים החשובים ביותר שתרמו להערכת ה-ESG שלנו.
בחירת דגם
האם ברצונך לשנות את מועד הפגישה?